Jeśli nie widzisz tej wiadomości poprawnie, KLIKNIJ TUTAJ

Logo Miasta Jelenia Góra

Newsletter Miasta
Jelenia Góra


Najnowsze Wiadomości

UWAGA! Od czwartku zmiany w organizacji ruchu na Alei Wojska Polskiego

Przypominamy, że od najbliższego czwartku (25 lutego) wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na Alei Wojska Polskiego.

Czytaj wiecej

Szachistki z Jeleniej Góry walczą w mistrzostwach Polski

miniatura news

Trzeci dzień turnieju Mistrzostw Polski Młodzików do lat 10 w szachach klasycznych dziewcząt był najbardziej wymagającym dniem podczas tegorocznych zawodów.

 

Czytaj więcej

Rekrutacja do publicznych przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022

miniatura news

Rekrutacja do publicznych przedszkoli rozpocznie się 15 marca 2021 r. W przypadku ubiegania się o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola rodzic lub opiekun prawny będzie mógł złożyć wniosek do 31 marca 2021 r. Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły rozpoczyna się od 2 marca 2021 r.

Czytaj wiecej

Wnioski o stypendium sportowe tylko do końca lutego

Tylko do końca lutego będą przyjmowane wnioski o przyznanie stypendiów i nagród sportowych. Zgodnie z obowiązującą Uchwałą nr 277.XXVI.2020 Rady Miejskiej Jeleniej Góry z dnia 8 grudnia 2020 r. w sprawie określenia zasad przyznawania i pozbawiania stypendiów sportowych oraz przyznawania nagród za wysokie wyniki sportowe, wniosek w tej sprawie należy złożyć do końca lutego.

Czytaj więcej


Zostań Członkiem Drużyny Miasta Jelenia Góra podczas
45 Biegu Piastów

Jeśli jesteś zapisany na 45 Bieg Piastów na dowolnym dystansie a nie odebrałeś jeszcze numeru startowego, wystarczy że zrobisz edycję nazwy swojej drużyny na "DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA" i odbierzesz z pakietem dodatkowego buffa od Jeleniej Góry. Jeśli już odebrałeś pakiet startowy również możesz otrzymać buffa od Jeleniej Góry. Edytuj swoje zgłoszenie w portalu datasport.pl zmieniając nazwę drużyny na "DRUŻYNA MIASTA JELENIA GÓRA" i zgłoś się po odbiór buffa do biura wydawania numerów w dniach i godzinach jego funkcjonowania

Czytaj więcej
https://www.facebook.com/MiastoJeleniaGora/videos/148620823752743/

Środa z Krwiobusem w Jeleniej Górze. Zostań dawcą!

Mobilny punkt przyjeżdża na Plac Ratuszowy w każdą środę. Od godz. 9.00 rozpoczyna się rejestracja dawców, a następnie pobór krwi. Zbiórka potrwa do godz. 13.00. Zachęcamy do podzielenia się życiodajnym płynem. Jeśli macie jakieś wątpliwości i pytania, śpieszymy z pomocą. Przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu powstał filmik "Q&A krwiodawcy", czyli najczęściej zadawane pytania. Zachęcamy do oglądania:

Targ Rolny Górskie Smaki

Zapraszamy w każdą sobotę (oprócz świąt) od godziny 10.00-13.00. Wystawcy - to lokalni wytwórcy prawdziwej żywności. Na  targu będą Państwo mogli zakupić: warzywa, owoce, sery krowie, owcze i kozie, pieczywo na zakwasie, mąki, kasze, płatki zbożowe, przetwory domowe, jaja, miód, słodkie wypieki, smarowidła do pieczywa, wędliny oraz rękodzieło. Bezpłatny parking przy samej hali targowej.
Ceglana hala targowa BGI POLSKA, obok ZREMBu, w samym centrum Jeleniej Góry (ul. Sobieskiego 53). FACEBOOK Targ Rolny Górskie Smaki

miniatura news

KALENDARZ IMPREZ I WYDARZEŃ
Uwaga zmiany terminów!!

KLIKNIJ I ZOBACZ CO NA WEEKEND W JELENIEJ GÓRZE
KLIKNIJ I ZOBACZ CO NA WEEKEND W REGIONIE (pdf)


Urząd Miasta Jelenia Góra nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w repertuarze lub terminach imprez, które wynikają z przyczyn leżących po stronie organizatorów.

Facebook Instagram

Rezygnacja z subskrypcji link Rezygnuję

 

Ogłoszenia Prezydenta
Zarządzenia Prezydenta
Obwieszczenia Prezydenta

Jerzy Łużniak

Prezydent Miasta Jelenia Góra

ul. Plac Ratuszowy 58 tel. 75 75 46 103
email: sekretariat@jeleniagora.pl

Facebook
Zdjecie Prezydenta Miasta