Jeśli nie widzisz tej wiadomości poprawnie, KLIKNIJ TUTAJ

Logo Miasta Jelenia Góra

Newsletter Miasta
Jelenia Góra


Najnowsze Wiadomości

"Program wyrównywania różnic między regionami III"
w 2021r

Zarząd PFRON przyjął nowe kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w 2021 r”.Wnioski o dofinansowanie ze środków PFRON obszarów: B, C, D, F i G, w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”, będą przyjmowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Dział Rehabilitacji w Jeleniej Górze przy al. J. Pawła II 7, pok. 307,

Czytaj wiecej

Skąd się biorą ceny śmieci?

miniatura news

Odpowiedź na pytanie: dlaczego drożeją śmieci? – jest prosta. Rosną bowiem ceny wszystkich usług związanych z „gospodarką śmieciową”, a są one dyktowane przez firmy i instytucje na działalność których samorząd nie ma żadnego wpływu.

 

Czytaj więcej

Kontrowersje wokół propozycji podziału środków unijnych

miniatura news

– Dolny Śląsk został skrzywdzony przez rząd – alarmują samorządowcy z naszego regionu. Są zaniepokojeni propozycją wstępnego rozdziału środków unijnych w nowej perspektywie finansowej. Nasze województwo w ramach RPO otrzyma zaledwie 40 procent tego, co poprzednio.

Czytaj wiecej

Trwa nabór na rachmistrzów spisowych

Prezydent Miasta Jeleniej Góry – Gminny Komisarz Spisowy w Jeleniej Górze – ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych, którzy będą wykonywać prace spisowe w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań (NSP) 2021 na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. Termin składania ofert: od 1 do 9 lutego 2021 r.

Czytaj więcej

Webinarium nt. wsparcia dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Wsparcie dla aktywnych - działania dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą lub podejmujących prace w UE” – 12.02.2021 r. Jelenia Góra.

Czytaj więcej

Środa z Krwiobusem w Jeleniej Górze. Zostań dawcą!

!!! UWAGA środa 10 lutego Krwiobus odwołany. Krew można będzie oddać w punkcie krwiodawstwa przy szpitalu, ul. Ogińskiego 6.
Mobilny punkt przyjeżdża na Plac Ratuszowy w każdą środę. Od godz. 9.00 rozpoczyna się rejestracja dawców, a następnie pobór krwi. Zbiórka potrwa do godz. 13.00. Zachęcamy do podzielenia się życiodajnym płynem. Jeśli macie jakieś wątpliwości i pytania, śpieszymy z pomocą. Przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu powstał filmik "Q&A krwiodawcy", czyli najczęściej zadawane pytania. Zachęcamy do oglądania:

Targ Rolny Górskie Smaki

Zapraszamy w każdą sobotę (oprócz świąt) od godziny 10.00-13.00. Wystawcy - to lokalni wytwórcy prawdziwej żywności. Na  targu będą Państwo mogli zakupić: warzywa, owoce, sery krowie, owcze i kozie, pieczywo na zakwasie, mąki, kasze, płatki zbożowe, przetwory domowe, jaja, miód, słodkie wypieki, smarowidła do pieczywa, wędliny oraz rękodzieło. Bezpłatny parking przy samej hali targowej.
Ceglana hala targowa BGI POLSKA, obok ZREMBu, w samym centrum Jeleniej Góry (ul. Sobieskiego 53). FACEBOOK Targ Rolny Górskie Smaki

miniatura news

KALENDARZ IMPREZ I WYDARZEŃ
Uwaga zmiany terminów!!

KLIKNIJ I ZOBACZ CO NA WEEKEND W JELENIEJ GÓRZE
KLIKNIJ I ZOBACZ CO NA WEEKEND W REGIONIE


Urząd Miasta Jelenia Góra nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w repertuarze lub terminach imprez, które wynikają z przyczyn leżących po stronie organizatorów.

Facebook Instagram

Rezygnacja z subskrypcji link Rezygnuję

 

Ogłoszenia Prezydenta
Zarządzenia Prezydenta
Obwieszczenia Prezydenta

Jerzy Łużniak

Prezydent Miasta Jelenia Góra

ul. Plac Ratuszowy 58 tel. 75 75 46 103
email: sekretariat@jeleniagora.pl

Facebook
Zdjecie Prezydenta Miasta